loader image

Snake

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Elite team

JugadorEquipoGAHSOGPIMSAGASVHeightWeightGPPS%SV%
Tristian HolmeClub de evangelizadores Salluz0111101119890200.000.00
John WoolleyThe Wings0000000019090000.000.00
Justin LeggattOn the Red Box200112111909020200.0050.00
Mason EwingClub de evangelizadores Salluz01101011--200.000.00
Joey ButlerSnake2222222318010070100.00150.00
Hugo StonesClub de evangelizadores Salluz121101021909020100.00200.00
Blake BannanClub de evangelizadores Salluz10121212180802050.00100.00
Mitchell ChildeThe Wings200112211908020200.0050.00
Seth ClemensThe Wings11220111198802050.00100.00
Daniel BennOn the Red Box0021011119080200.00100.00
Finn RosettaOn the Red Box0220010119090200.00100.00
Koby BroughOn the Red Box111101111969020100.00100.00
Mario BellucciThe Wings11121220180802050.000.00

Coaching Staff

placeholder
Coach

Bobby Brown

(Nationality : Australia)
placeholder
Trainer

Roger Hinds

(Nationality : Australia)
placeholder
Assistant Trainer

Anthony Goenaga

(Nationality : Australia)
placeholder
Advance Scout

Paul Pressey

(Nationality : Australia)
× ¿Cómo puedo ayudarte?