loader image

Rams

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Miami heat team

JugadorEquipoGAHSOGPIMSAGASVHeightWeightGPPS%SV%
Tristian HolmeClub de evangelizadores Salluz0111101119890400.000.00
John WoolleyThe Wings0000000019090000.000.00
Justin LeggattOn the Red Box200112111909040400.00100.00
Mason EwingClub de evangelizadores Salluz01101011--400.000.00
Joey ButlerSnake22222223180100140200.00300.00
Hugo StonesClub de evangelizadores Salluz121101021909040200.00400.00
Blake BannanClub de evangelizadores Salluz101212121808040100.00200.00
Mitchell ChildeThe Wings200112211908040400.00100.00
Seth ClemensThe Wings112201111988040100.00200.00
Daniel BennOn the Red Box0021011119080400.00200.00
Finn RosettaOn the Red Box0220010119090400.00200.00
Koby BroughOn the Red Box111101111969040200.00200.00
Mario BellucciThe Wings111212201808040100.000.00

Coaching Staff

placeholder
Coach

Bobby Brown

(Nationality : Australia)
placeholder
Trainer

Roger Hinds

(Nationality : Australia)
placeholder
Assistant Trainer

Anthony Goenaga

(Nationality : Australia)
placeholder
Advance Scout

Paul Pressey

(Nationality : Australia)
× ¿Cómo puedo ayudarte?