loader image

Club De evangelizadores Cotocollao

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Secret team

#JugadorEquipoPosiciónGAHSOGPIMSAGASVHeightWeightGPPS%SV%
28Joey ButlerSnakeGuard2222222318010070100.00150.00
12Justin LeggattOn the Red BoxGuard200112111909020200.0050.00
12Mason EwingClub de evangelizadores SalluzForward-Guard01101011--200.000.00
11Tristian HolmeClub de evangelizadores SalluzDefender0111101119890200.000.00
10John WoolleyClub De evangelizadores CotocollaoDefender, Forward, Forward0000000019090000.000.00
10Hugo StonesClub de evangelizadores SalluzGuard121101021909020100.00200.00
9Blake BannanClub de evangelizadores SalluzGoalkeeper10121212180802050.00100.00
8Koby BroughOn the Red BoxForward-Guard111101111969020100.00100.00
7Finn RosettaOn the Red BoxDefender0220010119090200.00100.00
5Daniel BennOn the Red BoxGoalkeeper0021011119080200.00100.00
4Mitchell ChildeThe WingsForward-Guard200112211908020200.0050.00
3Seth ClemensThe WingsDefender11220111198802050.00100.00
1Mario BellucciThe WingsGoalkeeper11121220180802050.000.00

Coaching Staff

placeholder
Coach

Bobby Brown

(Nationality : Australia)
placeholder
Trainer

Roger Hinds

(Nationality : Australia)
placeholder
Assistant Trainer

Anthony Goenaga

(Nationality : Australia)
placeholder
Advance Scout

Paul Pressey

(Nationality : Australia)
× ¿Cómo puedo ayudarte?