loader image

Club De evangelizadores Cotocollao

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Secret team

#JugadorEquipoPosiciónGAHSOGPIMSAGASVHeightWeightGPPS%SV%
28Joey ButlerSnakeGuard22222223180100140200.00300.00
12Justin LeggattOn the Red BoxGuard200112111909040400.00100.00
12Mason EwingClub de evangelizadores SalluzForward-Guard01101011--400.000.00
11Tristian HolmeClub de evangelizadores SalluzDefender0111101119890400.000.00
10John WoolleyClub De evangelizadores CotocollaoDefender, Forward, Forward0000000019090000.000.00
10Hugo StonesClub de evangelizadores SalluzGuard121101021909040200.00400.00
9Blake BannanClub de evangelizadores SalluzGoalkeeper101212121808040100.00200.00
8Koby BroughOn the Red BoxForward-Guard111101111969040200.00200.00
7Finn RosettaOn the Red BoxDefender0220010119090400.00200.00
5Daniel BennOn the Red BoxGoalkeeper0021011119080400.00200.00
4Mitchell ChildeThe WingsForward-Guard200112211908040400.00100.00
3Seth ClemensThe WingsDefender112201111988040100.00200.00
1Mario BellucciThe WingsGoalkeeper111212201808040100.000.00

Coaching Staff

placeholder
Coach

Bobby Brown

(Nationality : Australia)
placeholder
Trainer

Roger Hinds

(Nationality : Australia)
placeholder
Assistant Trainer

Anthony Goenaga

(Nationality : Australia)
placeholder
Advance Scout

Paul Pressey

(Nationality : Australia)
× ¿Cómo puedo ayudarte?